Extra jemné kryštály cukru, trbliiavý efekt, živé, lesklé a brilantné. Ozdobný cukor pripravený na použitie, 100 g, ideálny na zdobenie tortov, sladkých sušienok a cupcakov. Ozdobte svoje cukrovinky, torty a cukrovinky trblietavým efektom vďaka farebným kryštálom cukru s prírodnými extrakčnými farbivami.
Balenie obsahuje: 100 g
Cukor, aróma, farba: E171, glazúra: E904
| Alergény | arašidy, lepok, mlieko, orechy, vajcia |
| Energetická hodnota kJ | 1683 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 402,2 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 99 g |
| - z toho cukry | 99 g |
| Bielkoviny | 0,0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,0 g |
Taliansko
| Farba | žltá |
| Kategória: | Farebný dekoračný cukor |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622072452 |
| Kód produktu | 9262108 |